Hotel Przedwiośnie
Sprawdź termin
Newsletter

Covid-19

Szanowni Państwo,

W tych szczególnych czasach w szczególności dbamy o przestrzenie eventowe. Wszystkie strefy są odpowiednio dezynfekowane i aranżowane na potrzeby spotkań wg zaleceń i procedur bezpieczeństwa. Nasza obsługa przeszła szkolenia dotyczące przestrzegania zasad bezpieczeństwa związanych z Covid-19.

Posiłki przygotowujemy z najwyższą starannością, a ich jakość i smak jest na najwyższym poziomie.  Miejsce i forma serwowania przerw kawowych, lunchy i inny posiłków zostanie przed realizacją wydarzenia szczegółowo z Państwem omówione, aby w uzgodnieniu pogodzić Państwa oczekiwania z istniejącymi zaleceniami. W przestrzeniach wspólnych znajdują się dozowniki płynów do dezynfekcji rąk.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwo i zaproszeni goście poczuli się komfortowo i bezpiecznie, a spotkanie było Waszym sukcesem.

W przypadku obaw lub pytań, prosimy o kontakt z działem sprzedaży  oraz realizacji eventów.

 

Więcej informacji o naszych działaniach związanych z Państwa komfortem i bezpieczeństwem w zakładce: Aktualności Covid-19

 

Z troską o Wasze zdrowie,

Prezes zarządu

Łukasz Porębski

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij